Sakarya Duşakabin Fiyatları

Paslanmaz ve kullanıma uygun duşa kabin modellerini kataloğumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Katalog modelleri dışında hayalinizdeki banyo duş kabinleri için tasarımlar oluşturuyoruz.

Duşa kabin fiyatları, kullanım amacına ve işleve göre farklı aralıklardadır. Suya, buhara, çizilmeye ve diğer etkenlere dayanıklı ürünlerimiz garantilidir. Hareketsiz ve hareketli cam bölmeli sürgülü duş kabini modelleri de mevcuttur. Banyo haricinde istenilen oda bölümlerine eklenebilen şık duşa kabinler de mevcuttur

Ürün ve katalog seçeneklerimiz birbirinden farklı duş kabinleri bulunmaktadır. Korozyona karşı yüksek kaliteli malzemelerle, garantili ve uzun ömürlü ürünlerle hazırlanmıştır. Banyoları daha ferah ve kullanışlı hale getirmek için vitrinli dolaplara, askılıklara, dolaplara ve diğer opsiyonel özelliklerle ilaveler yapıyoruz.

Günümüzde farklı özelliklerine, yapılarına ve görsel görünümlerine bağlı olarak fiyatları değişkenlik gösteren duşa kabin çeşitleri, kişisel bütçelere bağlı kalarak güvenle tercih yapma şansı da vermektedir. Düz cam ile bir bütün olarak hazırlanan duşa kabinlerin füme veya mavi ayna ve bronz ayna seçenekleri de mevcuttur.

Öte yandan farklı motif ve desenlere ve geometrik şekillere sahip özel duşa kabinler de fiyatlar açısından ekonomik olarak site üzerinden temin edilebilmektedir.


Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?