Sakarya Duşakabin Modelleri

Günümüzde stil yapısı ile farklı ölçeklerde tasarlanan duş kabinleri banyolara modernizm sunuyor. Elegant veya livorno serisi, farklı şekil tasarımlarına sahip temperli duş kabinleri; Jakuzi gibi birçok farklı modern seri, banyoların şıklığını artırmakta ve işlevsellik katmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz sağlam referanslar ile sizlere ayrı bir güven sunuyor, banyolarınızı Sakarya duşa kabinler arasında en kaliteli hizmet ile hayallerinizi süsleyen yapıya taşıyoruz.

Paslanmaz yapısı, mika tasarımı ile uzun yıllar sağlıklı kullanım sağlayan yepyeni modeller; Kumlama cam özelliği ile hazırlanan seçenekler veya akrilik ve düz duş tekneleri gibi alternatifler sizleri bekliyor. Artık banyolarınızın kirlenmesini önleyebilir ve geniş bir kullanım alanı yaratabilirsiniz. Sağladığı görseller sayesinde modern çağa ayak uydurmuş uyumlu bir banyoya sahip olmaktan bir adım öndesiniz.

Banyo tasarımlarına göre farklı duşa kabin modelleri mevcuttur.

Banyoların şıklığına şıklık katan duşa kabin modelleri ve menteşeler müşterilerimizin istekleri doğrultusunda belirlenmektedir.

Uygun fiyatlarla her banyoya uygun döşeme ve montaj işlemlerini yapıyoruz.


Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?