MONTAJ

Sakarya Duşa Kabin Montajı

 

Evlerimizin en önemli ekipmanlarından biri duşa kabin ürünleridir. Banyolarımızın en önemli ekipmanlarından biri olan duş kabinleri gelişen teknoloji ile günümüzde son model olarak üretilmekte ve insanların hizmetine sunulmaktadır. Ayrıca eski model duş kabinlerinde hayati tehlikeler vardır. Zeminin kaygan bir zemine sahip olması ve banyo sırasında çok sayıda kişinin kazalara maruz kalması nedeniyle son teknolojiler ile üretilen duşa kabin modelleri farklı tasarlandığı için hayati tehlike oluşturmaz ve güvenle kullanılır.

 

Yeni duşa kabin modelleri birçok özelliğe sahiptir. Ürettiğimiz duşa kabinlerin en önemli niteliklerinden birisi ekonomik olması ve daha da önemlisi her bütçeye hitap edecek şekilde kampanyalar ve fiyat düzenlemeleri ile satılmasıdır. İmal edip sizlere sunduğumuz bu ürünlerin en çarpıcı özelliklerinden birisi de fazla hacim kaplamaması ve oldukça dekoratif olmasıdır. Eski modeller çok yer kaplamaktaydı ve son derece sıradan bir görünüme sahipti.

 

Bizler de Sakarya duşa kabin olarak bu probleme son teknoloji çözümler ile sizlerin karşısına çıkıyoruz. Sakarya duşa kabin montaj hizmeti noktasında bizi her zaman ziyaret edebilir ve en üst düzey hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.

Hızlı iletisim
  • 0 506 125 77 71
  • 0 533 160 71 61
  • info@sakaryadusakabin.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?