ÜRETİM

Sakarya Duşa Kabin İmalat

Sakarya duşa kabin modelleri içerisinde standart modellerden özel tasarımlara kadar sayısız ürün bulunmaktadır. Duş kabinleri kare ve oval şeklinde sınıflandırılabilir. Kare modeller genellikle duş teknelerinde kullanılır. Köşe küvetler veya jakuziler için oval modeller gereklidir. Üç köşesi duvarlarla çevrili duş alanlarında sadece ön cephede kullanılacak modeller tercih edilmektedir. Bizler Sakarya duşa kabin imalat hizmetinde sürekli kendimizi geliştirmekte ve sizler için trend ürünleri en ekonomik fiyatlara sunmaktayız.

Sakarya duş kabini ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine hitap edecek şekilde imal etmekteyiz. Tamamen kullanıcının beğenisine hitap eden bu modeller, sürgülü kapı şeklinde olabileceği gibi sabit cam ve açılır kapı modelleri de olabilmektedir. Duşa kabinlerin üretildiği malzeme de fiyatları etkileyen bir kriterdir

Banyolara şıklık ve konfor sağlayan duşa kabinler, farklı modelleri ve kalitesi ile ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Yeni bir ev satın alan veya evini yenileyenlerin ilk tercihi banyolarında duşa kabin bulundurmaktır. Küçük ya da büyük her banyoya uyacak şekilde tasarlanabilen duşa kabin çeşitleri arasında karar verebilmek için doğru bilgiye sahip olmak önemlidir. Özellikle banyo geneline kullanılan suyu yaymadan banyo yapma imkânı sunduğu için tercih edilen duş kabinleri, banyolara şık bir görünüm katarak artı bir avantaj olarak görülüyor.

Hızlı iletisim
  • 0 506 125 77 71
  • 0 533 160 71 61
  • info@sakaryadusakabin.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?