Hakkımızda

Sakarya duşa kabin konusunda uzmanlaşan firmalardan biri de FZL Yapı kuruluşudur. İmalat, montaj, onarım ve servis konusunda uzman olan FZL Yapı ekibi, istediğiniz özelliklere sahip duş modellerini kısa sürede sizlere ulaştırmaktadır.

Tasarım harikası duşa kabin ürünleri arasında aradığınız modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Sadece duş teknesi de sipariş edebilirsiniz. Birbirinden farklı duş teknesi modelleri, kare, dikdörtgen ve oval kategorilerde özel olarak imal edilmektedir. Küçük banyolar için mini küvet modellerini de firmamız sizler için üretmektedir.

Banyo dekorunu görsel olarak tamamlayan bu ürünler, banyonuzun güzelliğine güzellik katacak. Ayrıca kumlu cam ürünleri isteyenler de siteyi inceleyebilirler. Öte yandan dekoratif cam tasarıma sahip Sakarya duşa kabin modelleri, özel dekorasyon işleri için tercih edilen bir seçenek.

Ekonomik duşa kabin ürünlerinden göz kamaştırıcı jakuzilere kadar onlarca tasarım bizlerin satış reyonunda yer alıyor. Göz kamaştıran zarif, suya dayanıklı paslanmaz ürünler bu kategoride sipariş edilen ürünler arasında yer alıyor. Sakarya FZL Yapı duşa kabin, yerinde inceleme yaparak banyonuz için en iyi modelleri kısa sürede tespit eder. Ayrıca firma montaj işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir.


Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?